grzejniki podczerwieni

ostatnio byłem trenerem hackathonu w [ grzejniki podczerwieni ]

w Ostatnim Czasie byłem trenerem hackathonu w Niemczech. Studenci chcieliby się na co dzień rozwijać dla danego tematu, tudzież rozwiązanie musiało zawierać chatbota opartego na usłudze Ibm Watson Conversation. to grzejniki podczerwieni było sensowne, jakim sposobem zróżnicowane istnieją rozwiązania, jakie pozostałe zlecenia zostały zintegrowane spośród chatbotem oraz jakim sposobem łatwo było zbudować rozwiązanie wykorzystujące program Ibm Bluemix.

Poniższe wyciągnięte wnioski oraz wskazówki pochodzą grzejniki podczerwieni spośród mojej miejsca pracy jako trenera

Miejmy nadzieję, że zaprojektujesz swój własny chatbot. Hackathons to intensywne imprezy oraz wymagają ostrego skupienia oraz szybkiego podejmowania decyzji. Pakują praktycznie wszystko od znalezienia właściwego ideabrainstormingu, definiującego rozwiązanie, jego użytkowników oraz fazy rozwojowe, używając wzornictwo Thinking do budowy prototypu minimalnego, żywotnego produktu Mvp oraz rozdającego.

pierwsze Danie wnioski wyciągnięte spośród porad oraz porad Rozmowy, dialogu, samego języka nareszcie zidentyfikować zasoby oraz upitrasić się na co dzień na hackathon jest należący do mnie ostatni poradę na w dzisiejszych czasach

Dlatego Też, o ile nie jesteś zaznajomiony spośród chatbotami, zalecamy omówienie zlecenia Ibm Watson Conversation jako pierwszego kroku.

Przedstawia ogólną architekturę rozwiązań, wyjaśnia koncepcje zlecenia oraz prowadzi do dalszych zasobów. Ibm Redbooks przygotowuje obecnie serię na temat budowania aplikacji kognitywnych zbytnio pomocą zlecenia Ibm Watson Services, tudzież funkcje tomu zlecenia Watson Conversation.

lektura jest agreat czytana w weekend, bo zawiera zarówno podstawowe, jakim sposobem oraz kolejne kroki po uruchomieniu bota

W wypadku pytań dotyczących programowania, zalecam sprawdzenie Konwersacji Kontraktacyjnej Watsona w sprawie przepełnienia stosu albo luzu Społeczności programistów firmy Watson. Uwaga taki wpis w blogu pojawił się na co dzień również na httpswww.ibm.

grzejniki podczerwieni comblogsbluemixlessonstipschatbothackathon

comblogsbluemixlessonstipschatbothackathon

.

.

Artykuł z kategorii: grzejniki podczerwieni | Odsłon:15