grzejniki podczerwieni

iż angażuje się w [ grzejniki podczerwieni ]

Qualcomm wraca do Apple twierdzi, iż angażuje się w nieuczciwe staż biznesowe spośród poważnymi oskarżeniami dotyczącymi Iphonea. Qualcomm w poniedziałek oficjalnie odpowiedział na skargę w sprawie Apple, zaprzeczając twierdzeniom, iż potrąciła zobowiązania wynikające spośród umowy. ponadto zakład pracy Qualcomm wycofała grzejniki podczerwieni się spośród zarzutów, iż Apple naruszyła oraz źle sprecyzowała umowy oraz ustalenia pomiędzy obydwoma firmami oraz naturalnie nie tylko.

Może najbardziej przekłamuje, iż Qualcomm twierdzi, iż zakład pracy Apple zdecydowała się nie wykorzystywać w telefonie Iphone pełnej wydajności modemu chipów Qualcomms, jak grzejniki podczerwieni również nieprawidłowo przedstawiła różnice w wydajności pomiędzy telefonami Iphone przy użyciu modemów Qualcomm oraz modemów używanych przez konkurenta

ponadto, liczy się, iż Apple zagroził firmie Qualcomm, próbując zapobiec temu wszelkie publiczne porównania dotyczące najwyższej jakościowym urządzeń Iphone firmy Qualcomm. poza owym Qualcomm oskarża Apple o długotrwałe porozumienia, która zawierał spośród producentami kontraktów, jacy budują Iphone oraz Ipad oraz używają fałszywych oświadczeń, iżby napierać rządowe organy regulacyjne na całym świecie do zbadania firmy Qualcomm. firma Apple nie mogła zbudować niesamowitej franczyzowej Iphone, jaka sprawiła, iż jest to najbardziej dochodowa zakład pracy na świecie, zdobywając ponad procent zysków ze smartfona, nie polegając na podstawowych technologiach komórkowych Qualcomms, wiceprezes Qualcomms oraz konsultant generalny Don Rosenberg powiedział w oświadczeniu.

teraz, po dekadzie historycznego wzrostu, Apple odmawia uznania bardzo dobrze ugruntowanej oraz ciągłej wartości takich technologii

takie Uruchomił na skalę światową kurcz na firmę Qualcomm oraz stara się wykorzystywać ogromną siłę rynkową do wymuszania nielegalnych oraz nierozsądnych postanowień licencyjnych Qualcomm.

Zamierzamy żywo bronić naszego modelu biznesowego oraz zmierzać naszego prawa do ochrony oraz uzyskania uczciwej wartości za nasze technologiczne wkłady w przemyśle. Kostium liczy się po Apple w styczniu, opowiadając się za wymuszeniem, pozwał Qualcomm za miliardy.

Garnitur jabłek, złożony w federalnym sądzie okręgowym w południowej części Kalifornii, opowiada się za owym, iż zakład pracy Qualcomm wstrzymała się od czasu zobowiązań umownych spośród tytułu odwetu za współpracę spośród koreańskim dochodzeniem w sprawie jej praktyk biznesowych

takie śledztwo zakończyło się koreańską agencją antymonopolową, jaka w zeszłym miesiącu wygrała rekordowy milion grzywny przeciwko Qualcomm.

grzejniki podczerwieni Qualcomm czyni procesory

Qualcomm czyni procesory

.

.

Artykuł z kategorii: grzejniki podczerwieni | Odsłon:27