grzejniki podczerwieni

Pittsburgh, kwiecień, Prnewswire jednostka [ grzejniki podczerwieni ]

Pittsburgh, kwiecień, Prnewswire jednostka produkująca modine firma Nyse Mod, lider technologii w branży Hvac, będzie w Pittsburghu w czwartek, maj od czasu ampm, w Crowne Plaza Pittsburgh Westgreen Tree, zbyt stacja końcowa na innowacje Wycieczka. Podróżując po Ameryce Północnej, Modines Innovation grzejniki podczerwieni Tour obejmie seminaria z zakresu profesjonalnego rozwoju oraz zaprezentuje najnowsze artykuły z branży Hvac, takowe w jaki sposób nowa, wysokowydajna jednostka skalarna geotermalna, komercyjne jednostki Hvac na dachu i niektóre z najcichszych klas produktów Hvac dostępnych na rynku. Charakteryzują się także grzejnikiem grzejniki podczerwieni jednostkowym Modines oraz podgrzewaczami podczerwieni.

W ubiegłym roku mieliśmy wielką frekwencję, kiedy przybyliśmy do Steel City, oraz liczyliśmy na jeszcze większą frekwencję, powiedział Kimberly Raduenz, reklama Menedżer komunikacji na rzecz Modine

Jest To świetna utarczka na rzecz kontrahentów oraz określająca inżynierów, żeby mieli możliwość zobaczyć najnowsze technologie Hvac. Mamy nadzieję zobaczyć nieco ciekawych twarzy oraz kolejnych uczestników. poza prezentacją produktu, kształcenie ustawiczne będzie obejmować następujące kursy Ceu Zasady dźwiękowe urządzeń Hvac. Raduenz powiedział, że rozwój zawodowy może być sporą częścią trasy. Zachęcamy do zapoznania się z wykonawcami oraz określającymi inżynierów, którzy chciałyby otrzymać wiadomość dużo więcej odnośnie do wymagań Hvac oraz najlepszych praktyk w zakresie projektowania systemu.

Nie Tylko może być wolny, pomimo tego mogą rozstać się od czasu kredytów edukacyjnych oraz bardziej odpowiedniego zrozumienia, w jaki sposób pomóc swym klientom

Crowne Plaza Pittsburgh Westgreen Tree mieści się w Holiday Drive w Pittsburghu.

żeby zobaczyć pełny ustawienie obrad oraz zarejestrować się w maju w Pittsburghu, odwiedź httpsmodineinnovationtour.comtourdetailpapittsburgh. żeby uzyskać dużo więcej informacji odnośnie do Innowacji, a także zobaczyć, innymi słowy Modine zatrzyma się z grubsza Ciebie, odwiedź witrynę modineinnovationtour.com.

grzejniki podczerwieni O Modine Modine, przychodów

O Modine Modine, przychodów fiskalnych

Miliony przed przejęciem firmy Luvata Hts, specjalizuje się w systemach oraz elementach do zarządzania termicznymi, przynosząc technologie oraz rozwiązania z zakresu ogrzewania oraz chłodzenia na wymagania zróżnicowanych rynków światowych

artykuły Modine istnieją instalowane w lekkich, średnich oraz ciężkich pojazdach, urządzeniach grzewczych, wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych, urządzeniach terenowych oraz przemysłowych i instalacjach chłodniczych.

Modine może być globalną firmą z siedzibą w Racine w stanie Wisconsin w Usa, prowadząc działalność w Ameryce Północnej, Południowej.

.

Artykuł z kategorii: grzejniki podczerwieni | Odsłon:23