grzejniki podczerwieni

Dołącz do grupy Intel w [ grzejniki podczerwieni ]

Dołącz do grupy Intel w zakresie grupy Baseband Soc Development w zakresie Grupy ds. Komunikacji i urządzeń Isdsg. Poszukujemy doświadczonych projektantów mikrokontrolerów Gg. W tym miejscu opracujesz oprogramowanie układowe warstwy fizycznej grzejniki podczerwieni na rzecz modemów komórkowych Intels Ggg.

zakres Twoich obowiązków służbowych będzie obejmował następujące elementy Połącz się spośród rozwojem oprogramowania układowego na rzecz różnorodnych procesorów Dsp i wbudowanych procesorów

Rozwijanie oprogramowania układowego na rzecz grzejniki podczerwieni niestandardowych procesorów. Opracowanie warstw sprzętowych abstrakcji na rzecz procesorów warstwy fizycznej. Tworzenie szczegółowych specyfikacji projektowych i testów.

grzejniki podczerwieni Test i weryfikacja poziomu

Test i weryfikacja poziomu jednostki i systemu Tcl, Systemc, Modelsim

Zarządzanie projektami środowiskowymi, Perl, Svn, Bugzillasupport testowania i wprowadzania modemu układów scalonych, współpracując ściśle spośród inżynierią systemów i zespołami oprogramowania

Prowadzenie zespołu projektantów opracowujących oprogramowanie i mikrokontrolery o znaczeniu krytycznym na rzecz przetwarzania dataplane Kwalifikacjekomplety magisterskie spośród dziedziny inżynierii komputerowej albo inżynierii elektrotechnicznej istnieją najmniej i najmniej lat doświadczenia w branży w zakresie rozwoju produktów bezprzewodowych Przynajmniej lata doświadczenia spośród wbudowanym oprogramowaniem Firmowymwykonuje się w wypadku projektowania warstwy fizycznej na rzecz komórek Gg Modem Developmentdomane zrozumienie algorytmów i terminali Lte lepszymi Miejscami przygotowanie do projektowania i weryfikacji sprzętu jest silnym plusem doświadczeniem w montażu, wbudowanym programem Cc. Eksperyment w niskim poziomie programowania algorytmów bazujących na niskim poziomie, analiza porównawcza, zastosowanie i przetwarzanie sygnału cyfrowegoŚrednia przejście w prowadzeniu zespołu programistów oprogramowania wbudowanego Transakcja dokładna i Symulatory Cyklicznewybór oprogramowania do debugowania urządzeń wbudowanych przy użyciu narzędzi śledzenia i debugowania Platform Engineering Group Peg odpowiada za projektowanie, rozwój i produkcję produktów Soc na systemach rodzaju chiponchip, jakie wchodzą do innych ludzi i telefonów nowej generacji firmy budowlane Intel .

Artykuł z kategorii: grzejniki podczerwieni | Odsłon:31